Eiendomsfinansiering

Behov for finansiering?

Raskere og mer fleksibelt med digital eiendomsinvestering

Via Tessin kan du skreddersy en finansieringsløsning ut fra de behovene nettopp du har. Velg seniorlån, juniorlån eller egenkapital kombinert med ønsket sikkerhetsstruktur, avkastningsnivå og løpetid. Ettersom Tessins investorer, i motsetning til banken, ikke er styrt av diverse finansielle regelverk, kan du normalt sett høyne belåningsgraden noe. Det vil gi en sterkere finansiell innflytelse og dermed en helt annen avkastning på egenkapitalen.

En kapitalanskaffelse kan med fordel kombineres med et underliggende lån fra en bank eller annen finansieringskilde. Ved mindre investeringer er det imidlertid fullt mulig å finansiere kun via Tessin, uten å involvere andre aktører.

Reist kapital

191 909 000 EUR

Investorer i nettverket

51 294

Gjennomførte prosjekter

197

Tiden det tar å hente 1,5 mill. euro

7 dager

Hvilken verdi tilfører Tessin?

Mer enn bare kapital

Foruten tilgang til kapital, har våre tidligere prosjekteiere fremhevet ytterligere verdier ved å benytte seg av Tessins tjenester.

Propio Fastigheter - Villa-bygging i Åkersberga - Etappe 4

454 000 euro fra 45 investorer
Til prosjektet

Boform - Prisbelønt utvikler med eksklusive boliger

1 700 000 euro fra 166 investorer
Til prosjektet

Stenvillan - Rekkehus sentralt i Helsingborg

500 000 euro fra 28 investorer
Til prosjektet

Smala Sundet - Utsolgte industrilokaler i Örebro

1 500 000 euro fra 97 investorer
Til prosjektet

Celon - Byleiligheter midt på Kungsholmen

1 400 000 euro fra 133 investorer
Til prosjektet
FöregåendeNästa

La oss utvikle en løsning for deg!

Finansieringsrådgiver

Milad Gholami+46 70 542 66 23milad@tessin.comFond og institusjoner
Alexander Forsgren+46 70 265 31 22alexander@tessin.comFinansieringsrådgiver
Daniel Ankarcrona+46 72 244 64 48daniel@tessin.comFinansieringsrådgiver
Magnus Nilsson+46 70 542 61 99magnus@tessin.comTransaksjonsansvarlig
Patricia Nyberg+46 72 233 46 23patricia@tessin.comAnsvarlig for Finland
Joakim Svärdfeldt+46 73 268 78 62joakim@tessin.seFinansieringsrådgiver
Axel Gyllgård+46 702 95 59 46axel@tessin.seFinansieringsrådgiver
Johan Wennerholm+46 722 04 92 80johan@tessin.seFinansieringsrådgiver
Karl Tigerhielm+46 738 01 14 06karl@tessin.seFinansieringsrådgiver